Specialista pro finanční skupinu

Baví Vás svět financí, práce s čísly a trochu i controlling? Pokud ano, máme pro Vás pozici šitou na míru. Daří se nám i v této době, a proto hledáme posilu do našeho backoffice teamu!

Náplň práce

  • Každodenní práce v obchodním systému, pečlivá kontrola vstupů a výstupů
  • Evidence investičních nástrojů, majetku a finančních prostředků
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Příprava pravidelných reportů
  • Příprava smluv a další administrativy
  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci skupiny – účetní, controllingové či právní oddělení
  • Příprava podkladů pro pravidelné audity
  • Komunikace s bankami a depozitářem

Praxe na obdobné pozici je rozhodně plus, ale není podmínkou. Hledáme posilu, která má drive a chuť se učit nové věci a vyzná se alespoň v základních pojmech ze světa investic a obchodování s cennými papíry. Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru je však nezbytností. Pro práci budete potřebovat dobrou znalost angličtiny. Hodit se Vám bude určitě dobrý přehled v Excelu. Pokud Vám nechybí logické myšlení, jste pečlivá a zodpovědná osobnost, umíte pracovat v týmu, pak není co řešit.

Pevná pracovní doba 8:00 až 16:30. Nástupní plat v závislosti na zařazení do kategorie dle zkušeností. Možnost finančního růstu po zapracování a bohatý benefitní systém. Využijete raději multisport kartu, příspěvek na dovolenou, vzdělávání, jazykové kurzy či penzijní připojištění? Nebo vše najednou? Je jen na Vás, jak si benefity nastavíte. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním roce s možností navýšení až na 6 týdnů, 3 dny sick day, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif a stravenky.

Sídlíme v centru Plzně v moderních prostorách budovy Avalon, kde máme klid na práci a vybavenou kuchyňku. A samozřejmě to u nás i žije, protože rádi často pořádáme firemní akce, na kterých můžete třeba více poznat kolegy z pražské centrály.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis. Těšíme se na Vás.

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

V pořádku