Senior účetní

Do týmu účetních, které se starají o účetnictví pro společnosti v rámci skupiny RSJ, hledáme někoho, kdo se dobře vyzná v účtování a daňové problematice.

Jaká bude náplň práce?

  • Příprava podkladů pro zpracování účetních závěrek (individuální, konsolidované) a výročních zpráv
  • Vedení daňových agend (majetkových, daň z příjmu, DPH)
  • Příprava účetních a statistických výkazů
  • Aplikace aktuálních účetních a daňových předpisů
  • Zodpovědnost za správné zaúčtování různých typů položek (výpisy, interní doklady, faktury apod.)
  • Účtování cenných papírů, finančních derivátů, účetní standardy dle IFRS (po kompletním zaškolení)
  • Komunikace s kontrolními orgány, daňovými úřady a ostatními institucemi
  • Příprava podkladů pro statutární i vnitřní audity

Co od Vás očekáváme?

Nás ideální kandidát by měl mít praxi v oboru na pozici samostatné/ho účetní nebo na obdobné pozici a měl by se dobře vyznat v aktuální legislativě a daňové problematice. Stejně tak se neobejde bez středoškolského nebo vysokoškolského vzdělání ekonomického směru. Určitě se bude hodit také komunikativní angličtina. Pokud Vám nechybí logické myšlení, jste pečlivá a zodpovědná osobnost, umíte pracovat v týmu, tak si budeme rozumět!

Bylo by fajn, kdybyste uměl/a

Protože jsme obchodníkem s cennými papíry, znalost prostředí regulovaných subjektů bude výhodou. Usnadněním hlavně ze začátku pro Vás bude zkušenost se systémem Helios Orange, se kterým pracujeme.

Co můžeme nabídnout my?

Pevná pracovní doba 8:00 až 16:30. Možnost finančního růstu a bohatý benefitní systém. Využijete raději multisport kartu, příspěvek na dovolenou, vzdělávání, jazykové kurzy či penzijní připojištění? Nebo vše najednou? Je jen na Vás, jak si benefity nastavíte. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním roce s možností navýšení až na 6 týdnů, 3 dny sick day, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif a stravenky.

Sídlíme v centru Plzně v moderních prostorách budovy Avalon, kde máme klid na práci a vybavenou kuchyňku. A samozřejmě to u nás i žije, protože rádi často pořádáme firemní akce, na kterých můžete třeba více poznat kolegy z pražské centrály.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis. Těšíme se na Vás.

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

V pořádku