IT project & business support

Dokážeš se rychle orientovat v nových věcech? Máš analytický mindset a ekonomický background, ale nechybí ti dobré komunikační dovednosti a schopnost naslouchat? Chceš být v našem IT teamu od samého začátku? Právě teď je k tomu ta správná příležitost! A jak nás bude v teamu přibývat, bude určitě i možnost, kam dále růst.

 

S čím potřebujeme pomoci?

Na této pozici budeš pravou rukou našeho projektového manažera včetně běžného supportu i aktivního podílení se na různých IT projektech. Budeš se starat o podporu desktop a cloudových aplikací uživatelů a odpovídat za včasné vyřešení přidělených ticketů v Service Desku, které se týkají prostředí WIN10, dat, ovladačů a dalších běžných uživatelských požadavků a problémů. Hledáme parťáka s proaktivním přístupem, takže když dostaneš na hraní nový software nebo aplikaci, tak si nedáš pokoj, dokud ji neznáš jako své boty. A potom samozřejmě dovedeš proškolit ostatní, doplnit technickou dokumentaci nebo sestavit pracovní postupy. Uvítáme tvoje nadšení pro práci s daty, podporu při hledání chyb a nesrovnalostí ve zdrojích dat. 

 

Co od tebe očekáváme?

Náš nový kolega či kolegyně by si měl(a) umět poradit s desktop konfigurací (WIN 10) a mít pokročilou znalost balíčku MS Office, zejména MS Excel. V rámci podpory uživatelů bude potřeba orientovat se v oblasti sítí a tiskových služeb. Body navíc určitě budou, pokud si rozumíš se sharepointem nebo máš základy SQL. Ne často, ale využiješ u nás i řidičský průkaz skupiny B, a komunikativní angličtinu. A protože budeš v úzkém kontaktu s naším finančním oddělením, alespoň základní přehled v ekonomii se ti rozhodně bude hodit. Víme, že na praxi to nestojí, takže uvítáme i šikovného absolventa. Pokud se rád(a) učíš, máš správnou míru lenosti, a proto vymýšlíš inovace a zjednodušení, tak si budeme rozumět.

 

Jak to u nás chodí?

Těšit se můžeš na neformální přátelskou atmosféru s flexibilní pracovní dobou a bohatý benefitní systém. Raději sportuješ, preferuješ více dovolené, vzděláváš se, zdokonaluješ jazyk nebo využiješ penzijní připojištění? Anebo vše najednou? Je to jen na tobě. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním odpracovaném roce s možností navýšení až na 6 týdnů, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif pro soukromé účely a stravenky.

Sídlíme v centru Prahy v moderních prostorách budovy Florentinum, kde máme vše nadosah. V kancelářích máme klid na práci, ale i místo pro společná setkávání. Každé ráno začínáme snídaní a rádi pořádáme různorodé firemní akce.

 

Chceš do toho jít s námi?

Tak neváhej a pošli nám svoje CV a průvodní dopis, ve kterém nám napíšeš něco málo o sobě a co hledáš v nové práci. Těšíme se na tebe!

 

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku