Investiční analytik pro tvorbu finančních modelů

Do týmu zkušených analytiků hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á si převezme jedno z portfolií a dokáže ho zastřešit z hlediska finančních analýz a podpory pro vyhodnocování investičních příležitostí. Někoho, kdo umí navrhnout komplexní řešení a chce se podílet na projektech, které mají smysl.

Jako investiční analytik/čka budete mít na starosti přípravu komplexních cash flow modelů a vyhodnocování investičních příležitostí. Budete připravovat modely ocenění a investičních memorand pro management fondu a navrhovat investiční struktury. Vaším úkolem bude také interní due diligence pro jednotlivé projekty a řízení procesu externích due diligence. Rozhodování o investiční příležitosti není nikdy snadné a je třeba zvážit mnoho aspektů, oceníme proto Vaši podporu a poradenství při hodnocení projektů v portfoliu z investičního pohledu. Budete spolupracovat s ostatními členy týmu, s managementem, ale bude potřeba umět pracovat také samostatně.

 

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

​Pro dostatečný vhled do problematiky byste měli mít dokončené vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru, a mít za sebou alespoň 2 roky pracovních zkušeností v oblasti finančního modelování (PE/VC, transakčního poradenství, projektového financování nebo poradenství z oblasti real estate). Výhodou pro Vás bude dobrá znalost realitních trhů. Nezbytná bude určitě nadstandardní znalost excelu (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, makra). Jelikož přicházíme do kontaktu se zahraničními partnery, bez komunikativní angličtiny se na této pozici neobejdete. Pokud se vyznáte v oceňovacích přístupech a metodách a máte velmi dobré analytické uvažování, jste tím pravým/tou pravou, koho hledáme.

 

Co nabízíme?

  • Různorodé projekty a možnost naučit se mnoho nového
  • Samostatnou a zajímavou práci a volnou ruku v uspořádání pracovního dne
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova
  • Nejsme korporát a máme plochou organizační strukturu
  • Moderní kanceláře s veškerým zázemím v centru Prahy v budově Florentina se spoustou restaurací a sportovišť v okolí
  • Širokou škálu benefitů, které si můžete ušít na míru (samozřejmostí jsou stravenky, po jednom odpracovaném roce 5 týdnů dovolené, flexipasy, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, mobilní telefon, notebook, firemní tarif a mnoho dalšího)
  • Podpoříme Vás v dalším vzdělávání formou jazykových kurzů, školení nebo odborné literatury

 

Pokud Vás zaujala naše nabídka, pošlete nám životopis! Rádi se s Vámi potkáme.

 

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku