Application & Development Support

Dokážeš se rychle orientovat v nových věcech? Máš analytický mindset, ale nechybí ti dobré komunikační dovednosti a schopnost naslouchat? Chceš být v našem IT teamu od samého začátku? Právě teď je k tomu ta správná příležitost! A jak nás bude v teamu přibývat, bude určitě i možnost, kam dále růst.

 

S čím potřebujeme pomoci?

Na této pozici budeš mít na starosti podporu desktop a cloudových aplikací uživatelů a budeš odpovídat za včasné vyřešení přidělených ticketů v Service Desku, které se týkají prostředí WIN10, dat, ovladačů a dalších běžných uživatelských požadavků a problémů. Hledáme parťáka s proaktivním přístupem, který když dostane na hraní nový software nebo aplikaci (např. CleverMaps, e-Farmář apod.), tak si nedá pokoj, dokud ji nezná jako své boty. A potom samozřejmě dovede také proškolit ostatní nebo sestavit pracovní postupy. Uvítáme tvoji podporu při hledání chyb a nesrovnalostí ve zdrojích dat. Jako člen teamu se budeš aktivně podílet také na různých IT projektech.

 

Co od tebe očekáváme?

Víme, že na praxi to nestojí, ale náš nový kolega či kolegyně by měl(a) být profík na práci s balíčkem MS Office v prostředí Windows 10. Měl(a) by ses umět připojit k desktopu i vzdáleně a umět si poradit s Androidem a IOS a aplikacemi, které na nich běží a měl by se orientovat v oblasti sítí a tiskových služeb. Určitě se ti bude hodit řidičský průkaz skupiny B a komunikativní angličtina. Preferujeme někoho, kdo se rád učí a má správnou míru lenosti, a proto vymýšlí inovace a zjednodušení.

 

Jak to u nás chodí?

Těšit se můžeš na neformální přátelskou atmosféru s flexibilní pracovní doboubohatý benefitní systém. Raději sportuješ, preferuješ více dovolené, vzděláváš se, zdokonaluješ jazyk nebo využiješ penzijní připojištění? Anebo vše najednou? Je to jen na tobě. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním odpracovaném roce s možností navýšení až na 6 týdnů, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif pro soukromé účely a stravenky.

Sídlíme v centru Prahy v moderních prostorách budovy Florentinum, kde máme vše nadosah. V kancelářích máme klid na práci, ale i místo pro společná setkávání. K dispozici je nám plně zásobená kuchyň, každé ráno začínáme snídaní a rádi často pořádáme firemní akce.

 

Chceš do toho jít s námi?

Tak neváhej a pošli nám svoje CV a průvodní dopis, ve kterém nám napíšeš něco málo o sobě a co hledáš v nové práci. Těšíme se na tebe!

 

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku