Administrativní a marketingová asistentka
(Centrum Pivovar Děčín)

Zajímáte se o marketing? Baví Vás komunikace a neztratíte se ve větším množství administrativy? Nerozhodí Vás více úkolů najednou? Skvěle! Do teamu správy obchodního Centra Pivovar právě hledáme posilu!

Jaká bude náplň práce?

  • Odpovědnost za všechny marketingové aktivity v obchodním centru (kampaně, akce, letáky, dekorace, katalogy a spotřebitelské soutěže, webové stránky, sociální sítě)
  • Komunikace s nájemci (příprava krátkodobých smluv dle vzoru, deposity, pojištění, pohledávky, marketingová podpora)
  • Průběžná evidence a odbavení faktur, příprava podkladů
  • Vedení pokladny, vyúčtování a vystavování účetních dokladů
  • Zpracování pravidelných reportů (obrat, pohledávky, pojištění, statistiky návštěvnosti apod.)
  • Recepční činnost (infolinka, odchozí a příchozí pošta, objednávání kancelářských potřeb, organizace meetingů, pravidelné inventury)
  • Správa agendy dárkových šeků pro zákazníky vč. jejich vydávání
  • Komunikace s dodavateli (výběrová řízení, reklamace)
  • Externí komunikace, PR činnost

Co od Vás očekáváme?

Náš nový kolega či kolegyně by měl/a mít minimálně středoškolské vzdělání, rádi však uvítáme i šikovného absolventa vysoké školy. Na této pozici je třeba vypořádat se s různorodými administrativními úkoly, proto umět dobře pracovat s MS Excel a dalšími aplikacemi z balíčku MS Office bude nezbytností. Angličtinu u nás nevyužijete na každodenní bázi, ale přesto bude třeba si přečíst smlouvu nebo umět reagovat na email. Určitě oceníme aktivní a kreativní přístup k pracovním úkolům, protože hlavně o tom práce v obchodním centru je. Spolehlivě nás přesvědčí samostatná a zodpovědná osobnost, na kterou je vždy spolehnutí.

Co můžeme nabídnout my?

Pracovní poměr na full-time nebo part-time s částečně pružnou pracovní dobou. Těšit se můžete na neformální přátelskou atmosféru a bohatý benefitní systém. Využijete raději multisport kartu, příspěvek na dovolenou, vzdělávání, jazykové kurzy či penzijní připojištění? Nebo vše najednou? Je jen na Vás, jak si benefity nastavíte. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním roce s možností navýšení až na 6 týdnů, 3 dny sick day, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif a stravenky.

Sídlíme přímo v obchodním Centru Pivovar v Sofijské ulici v Děčíně. A samozřejmě to u nás i žije, protože rádi často pořádáme firemní akce, na kterých můžete třeba více poznat kolegy z pražské centrály.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis. Těšíme se na Vás.

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

V pořádku