Zaměstnanci

Zaměstnanci RSJ si sami vybírají společnosti s dobročinnými záměry, které podporují ze svých firemních benefitů. RSJ pak částku, kterou se dané organizaci rozhodnou věnovat, čtyřnásobí.
V průběhu let tak každoročně nemalými částkami podpoříme řadu zajímavých projektů těchto neziskových organizací:

 • Helppes
  výcvik slepeckých a asistenčních psů
 • FOD
  fond ohrožených dětí – Klokánky
 • NFPK
  nadační fond proti korupci
 • Nadace Leontinka
  pomoc dětem a studentům se zrakovým postižením
 • Nadace Národ dětem
  pomoc dětem s hospitalizací na Klinice dětské hematologie a onkologie 2. lékářské fakulty UK a FN Motol
 • Pink Crocodile
  mateřská školka a škola pro děti s těžkým kombinovaným postižením

RSJ

Jednotlivé společnosti v rámci finanční skupiny RSJ často podporují vybrané neziskové projekty společně s RSJ Foundation.
Další neziskové organizace pak RSJ podporuje přímo. Jde především o aktivity v oblasti kultury: například Struny podzimu, výstavu „Karel IV. Jaký byl?“ či Nadační fond Magdaleny Kožené.

RSJ Foundation

RSJ Foundation podporuje organizace a projekty v České republice, v souladu s činností skupiny RSJ. Její prioritou je oblast vzdělávání, vědy a výzkumu, kde přispívá mimo jiné k rozvoji Nadačního fondu Neuron na podporu vědy. Nadace je aktivní i v dalších třech oblastech: umění a kulturní rozvoj, zdravý životní styl a nevládní neziskové organizace. Podílí se také na programu společenské zodpovědnosti zaměstnanců RSJ.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku