Development II

RSJ Development II se zaměřuje na developerské nemovitostní projekty na Slovensku.

Investiční filozofie

Investice do developmentu rezidenčních a kancelářských objektů v centrální části Bratislavy. Víceetapové projekty s dlouhým investičním horizontem.

Investiční kritéria
 • Projekty v pokročilých stádiích plánování.

 • Minimální investice 100 milionů Kč (4 miliony EUR).

 • 100 a více bytů v jednom projektu.

 • Zaměření na Bratislavu.

RSJ Development II je jedním z podfondů investičního fondu RSJ Investments SICAV a.s. obhospodařovaným investiční společností RSJ Investments investiční společnost a.s.

Projekty

 1. Pradiareň 1900

  Pradiareň 1900
  Lokalita
  Bratislava, Slovensko
  Datum investice
  Q4 2018
  Stav
  Aktivní
  Web
  www.yit.sk/komercne-priestory/kancelarske-priestory/pradiaren1900

  Přestavba historické budovy bývalé továrny na nitě a niťové produkty na moderní kanceláře s kapacitou cca 14 800 m2 pronajímatelných ploch. Pradiareň se stane dominantou nově vznikajícího obchodního centra města Bratislavy. Společný projekt s mezinárodní stavební a developerskou skupinou YIT je ukázkou citlivé rekonstrukce národní kulturní památky.

 2. Zwirn

  Zwirn
  Lokalita
  Bratislava, Slovensko
  Datum investice
  Q4 2018
  Stav
  Aktivní
  Web
  www.yit.sk/bratislava/zwirn

  Konverze někdejšího průmyslového areálu Cvernovka v širším centru Bratislavy v moderní a živou městskou čtvrť kombinuje současnou architekturu s odkazem na historii lokality. Nová bloková zástavba, citlivě zasazená do svého okolí, nabídne okolo 900 bytů a 13 500 m2 kancelářské plochy. Společný projekt s mezinárodní stavební a developerskou skupinou YIT.

 3. Nuppu

  Nuppu
  Lokalita
  Bratislava, Slovensko
  Datum investice
  Q2 2018
  Stav
  Aktivní
  Web
  www.yit.sk/bratislava/ruzinov/nuppu

  Společný projekt s mezinárodní stavební a developerskou skupinou YIT v atraktivní bratislavské čtvrti Ružinov nabídne okolo 680 bytů, městský park a příjemná veřejná prostranství lokálního charakteru.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku