Dětství

Podpora dětí a mládeže, ve které se zaměřujeme na vzdělávání a oblast zdravého bio-psycho-sociálního vývoje dítěte.

V této oblasti jsme podpořili projekty částkou 5 100 000 Kč.

Více se dozvíte na www.premyslivedeti.cz.

2016

    Další projekty

  1. Nadace sportující mládeže (NSM)

    Web
    www.nsm.cz/projekty/pohyb-1p

    Projekt "Pohyb 1P - součást iniciace zájmu dětí o pohyb a sport" vychází z řady zjištění týkajících se obezity a dopadu nedostaku pohybu na celkový zdravotní stav populace. Jednou z jeho hlavních náplní je zjišťování pohybových dovedností předškoláků, s bezprostředním vyhodnocením určeným rodičům a MŠ. Součástí projektu je rodičovská osvěta věnovaná důležitosti sportu, pohybové gramotnosti a zdravého, aktivního životního stylu. Informace doplňuje nabídka sportovních aktivit v okolí, zdravotní upozornění (zrak, tendence k nadváze) a doporučení vhodné stravy.
 1P je realizováno ve spolupráci se studenty a pracovníky Západočeské univerzity a VOŠ Plzeň a má několikaletou podporu na místní i regionální úrovni. Na projekt Pohyb 1P navazuje s podporou NSM Školkiáda, Pohybové Předpoklady 2P a Festival Sportu. Aktivity 1P lze rozšířit do dalších regionů ČR.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku