Dětství

Podpora dětí a mládeže, ve které se zaměřujeme na vzdělávání a oblast zdravého bio-psycho-sociálního vývoje dítěte.

V této oblasti jsme podpořili projekty částkou 5 100 000 Kč.

Více se dozvíte na www.premyslivedeti.cz.

2017

  Další projekty

 1. Nadace sportující mládeže – Pohyb 1P

  Web
  www.nsm.cz/projekty/pohyb-1p/

  Nadace sportující mládež připravila pro všechny děti předškolního věku soubor testů, které jsou zaměřeny především na obratnost a pečlivost individuálního provedení. Na rozdíl od jiných výběrových akcí, které jsou zaměřeny především na zjišťování rychlostních předpokladů nebo těch, které mají formu skupinové soutěže.

2016

  Další projekty

 1. Nadace sportující mládeže (NSM)

  Web
  www.nsm.cz/projekty/pohyb-1p

  Projekt "Pohyb 1P - součást iniciace zájmu dětí o pohyb a sport" vychází z řady zjištění týkajících se obezity a dopadu nedostaku pohybu na celkový zdravotní stav populace. Jednou z jeho hlavních náplní je zjišťování pohybových dovedností předškoláků, s bezprostředním vyhodnocením určeným rodičům a MŠ. Součástí projektu je rodičovská osvěta věnovaná důležitosti sportu, pohybové gramotnosti a zdravého, aktivního životního stylu. Informace doplňuje nabídka sportovních aktivit v okolí, zdravotní upozornění (zrak, tendence k nadváze) a doporučení vhodné stravy.
 1P je realizováno ve spolupráci se studenty a pracovníky Západočeské univerzity a VOŠ Plzeň a má několikaletou podporu na místní i regionální úrovni. Na projekt Pohyb 1P navazuje s podporou NSM Školkiáda, Pohybové Předpoklady 2P a Festival Sportu. Aktivity 1P lze rozšířit do dalších regionů ČR.

Tyto webové stránky používají cookies k analýze návštěvnosti. Pokračováním v jejich prohlížení vyjadřujete s tímto používáním cookies souhlas.

V pořádku