Dětství

Podpora dětí a mládeže, ve které se zaměřujeme se na vzdělávání a oblast zdravého bio-psycho-sociálního vývoje dítěte.

2018

  Nevypusť Duši

 1. Duševní zdravověda

  Web
  nevypustdusi.cz/

  Posláním spolku je poskytovat veřejnosti informace týkající se psychického zdraví a duševních onemocnění, destigmatizovat duševní onemocnění a přispět ke vzdělání, zejména dětí a mládeže, o péči a prevenci v oblasti duševního zdraví. Svou osvětu šíří prostřednictvím sociálních sítí, kde šíří fakta, boří mýty a zlepšují prevenci. Sdílejí skutečné příběhy. Organizují workshopy a vzdělávací aktivity. Duševní zdraví je důležitou součástí spokojeného života. ...tak proč o něm mluvíme méně, než o zdraví fyzickém?

 2. Další projekty

 3. Nadace sportující mládeže – Pohyb 1P

  Web
  pohyb1p.cz/

  Projekt se zabývá zjišťováním pohybových dovedností dětí předškolního věku před vstupem na ZŠ. Organizátoři iniciují a motivují děti k pravidelným fyzickým aktivitám. Rodičům nabízejí osvětu v přístupu, jak zjistit a podpořit nadání dítěte, včetně konkrétních doporučení a návodů k jeho dalšímu směřování. Samozřejmostí je spolupráce s mateřskými školami, kde se snaží ovlivnit výchovně vzdělávací plány.

2017

  Další projekty

 1. Nadace sportující mládeže – Pohyb 1P

  Web
  www.nsm.cz/projekty/pohyb-1p/

  Nadace sportující mládež připravila pro všechny děti předškolního věku soubor testů, které jsou zaměřeny především na obratnost a pečlivost individuálního provedení. Na rozdíl od jiných výběrových akcí, které jsou zaměřeny především na zjišťování rychlostních předpokladů nebo těch, které mají formu skupinové soutěže.

Projekty podporované v minulých letech

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku