Junior účetní pro servisní společnost
Praha

Chcete nahlédnout finančnímu účetnictví pod pokličku? Do malého účetního týmu hledáme posilu, která nám pomůže se zpracováním účetnictví našich společností. V rámci týmu si umíme poradit a poskytnout pomocnou ruku. Rádi si vezmeme pod křídla i absolventa, hlavní je pro nás chuť učit se a pozitivní přístup.

Jaká bude náplň práce?

  • Komplexní zpracování účetní agendy pro přidělené společnosti
  • Aplikace aktuálních účetních a daňových předpisů
  • Zodpovědnost za správné zaúčtování různých položek (výpisy, interní doklady, faktury apod.)
  • Příprava podkladů pro zpracování účetních závěrek a participace na jejich sestavení
  • DPH a kontrolní hlášení
  • Komunikace s kontrolními orgány, daňovými úřady a ostatními institucemi

Jak by měl vypadat náš ideální kandidát?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe 1–2 roky na obdobné pozici se rozhodně bude hodit
  • Analytické myšlení, pečlivost a samozřejmě kladný vztah k číslům
  • Znalost aktuální legislativy, účetních standardů a daňové problematiky
  • Měl by si velmi dobře rozumět s nástroji MS Office
  • Pracujeme v programu Helios Orange, zkušenost s ním bude určitě výhodou
  • Také znalost angličtiny bude plus

Co můžeme nabídnout my?

  • Samostatnou práci a možnost naučit se spoustu nového pod vedením hlavní účetní
  • Možnost využít částečně homeoffice/remote
  • Máme plochou organizační strukturu, také se všichni potkáváme na jednom patře
  • Vybrat si můžete ze široké škály benefitů, které si můžete ušít na míru (stravenky, flexipasy, multisport karta, penzijní připojištění, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif a mnoho dalšího)
  • Po jednom odpracovaném roce 5 týdnů dovolené s možností navýšení na 6 týdnů
  • Pracujeme v moderních kancelářích v centru Prahy ve Florentinu v blízkosti metra B a C, tramvaje i vlakového nádraží, se spoustou restaurací a sportovišť v okolí
  • Podpoříme Vás v dalším vzdělávání (jazykové kurzy, školení nebo odborná literatura)

Kontaktní osobou pro všechna výběrová řízení je Lucie Štráfeldová. Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na emailovou adresu lucie.strafeldova@rsj.com.

Berte prosím v úvahu, že zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnostmi RSJ Securities a. s., RSJ Custody s. r. o., RSJ Investments investiční společnost a. s. nebo RSJ Services s. r. o. na dobu trvání výběrového řízení.

OK